+380 (542) 68-59-13

ISTFAC-FEST 2018

1 червня 2018 року на базі «Кустово», Навчально-науковий інститут історії та філософії святкував вже традиційний захід, що об’єднує викладачів і студентів – «ISTFAC-FEST».

Цього року його було проведено в стилістичному напрямку «Міс та Містер серед викладачів: Боги Олімпу».

Студенти виступали як організатори, журі та команди підтримки пар викладачів. 1 курс груп правовиків та філософів допомагав та підтримував – Іваній О.М.( Афіна) та Дєнєжнікова С.С.(Гермес); 2 курс – Вовка О.В.(Арес) та Зленко Н.М. (Гера); 3 курс – Авхутську С.О. (Деметра) та Жукова О.В (Посейдон).; 5 курс – Моцак С.І.(Артеміда) та Жмаку В.М.(Апполон) ; взяли участь у конкурсі викладачі Подрєз Ю.В.(Афіна) та Снєгірьов І.С (Зевс). Особливо хочеться відмітити запал, артистизм та відповідальність викладачів, що брали участь у заході. А також відмітити 1 та 2 курси Навчально-наукового інституту історії та філософії за найкращу підтримку та допомогу своїм парам.

Перед учасниками постав ряд випробувань, які вони бездоганно виконали, показали свою акторську та ораторську майстерність, отримали масу позитивних вражень та порадували наших глядачів :

1. Дефіле
2. Представлення образів
3. Інтелектуальний конкурс

Також викладачі прийняли участь в грі «Хто зверху?», команда чоловіків проти жінок, де показали свою майстерність, артистичність та творчість. Особливо хочеться відмітити конкурс «Дивоглядки», що вразив запеклістю дружньої боротьби та наполегливості.

Студенти та викладачі грали у волейбол, насолоджувалися відпочинком на природі та дискотекою.

Все відбувалося в невимушеній, товариській та позитивній обстановці та дозволило всім отримати неймовірні враження.


Тэги: