+380 (542) 68-59-13

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з історії

16-18 травня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з історії.
Навчально-науковий інститут історії та філософії представляли студенти 041 групи Гайденко Олексій, та 031 групи Ільченко Ярослав. Керівник команди, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Вовк О.В. брав участь у Всеукраїнському круглому столі «Державотворення в Україні та європейський досвід».

Олімпіада з історії складалася з двох блоків — історія України та всесвітньої історії. Студенти мали протягом двох годин розв’язати тестові завдання високої складності та виконати творчі завдання, що передбачали розгорнуту відповідь на проблемні запитання.

В олімпіаді взяли участь 83 студенти з усіх регіонів України.

Окрім безпосередньо олімпіади, програма заходів включала в себе ряд екскурсій, під час яких учасники мали змогу ознайомитися з багатою історією Умані.

Наші студенти гідно представили рідний інститут. За високий рівень історичних знань Гайденко Олексій був нагороджений почесною грамотою. Також відзнаку за результатами круглого столу отримав Вовк О.В.