+380 (542) 68-59-13

Етнографічна і археологічна практика

Однією з найбільш яскравих, цікавих та незабутніх сторінок студентського життя є практика. В даному випадку, окрім практики в школі, студенти ННІ ІФ проходять археологічну та етнографічну практику на 1 та 2 курсах, які сприятливо впливають на всебічний розвиток особистості, формування компетентного фахівця історика, розвивають комунікативні якості та виховують повагу до інших. Але найголовніше це емоції та враження, які ви отримаєте під час практики. Це чудовий час нових знайомств, відкриттів та можливість відчути себе справжнім археологом або етнографом.

Вже декілька років студенти нашого інституту проходять археологічну практику на о. Березань на Чорному морі ( Очаківський р-н, Миколаївська область), де ми маємо можливість віднайти залишки культури міст-поселень грецької колонізації Причорномор’я VII-IV ст. до н.е. Але окрім чудової дослідницької роботи, — це знайомство з майстрами своєї справи, чудовий досвід та відпочинок на морі.

Етнографічна практика під назвою «Сакральні пам’ятки Гуцульщини» організовується в Прикарпатті в гірській місцевості,неподалік від р. Чорний Черемош. Студенти ННІ ІФ займаються вивченням сакральних пам’яток, збором інформації про населені пункти, відвідують ряд етнічних музеїв та релігійних споруд та знайомляться з відкритим, та багатогранним колоритом Гуцульщини та її мешканців. Окрім цього впродовж всієї експедиції, студенти мають можливість насолоджуватися красою Карпатських гір, так як проживання під час практики безпосередньо в горах.

Етнографічна та археологічна практика – це невід’ємна частина життя кожного історика. І якщо ви дійсно серцем та душею віддані історії, то ці експедиції задоволення для вас.