+380 (542) 68-59-13

Свято ніжності, жіночності та краси!

«Я – жінка. Природою створена пісня,
Яку чоловік заспівать не зумів.
Я – мрія і спогад. Майбутнє й колишнє,
Я щось незбагненне для чоловіків.»


Цими словами починався святковий концерт, який відбувся в Навчально-науковому інституті історії та філософії 7 березня. Вже традиційним стало на початку весни вітати жінок нашого інституту зі святом ніжності, жіночності та краси. Ось і цього року на честь прекрасної половини людства студенти організували невеличкий вітальний концерт, який відбувся в теплій, сімейній атмосфері.
Посмішки на обличчях та щирий сміх викликала сценка «Він, вона та пательня» у виконанні студентів 011 групи. Чарівним вокалом присутніх вітали студентка 031 групи Погуляка Богдана та заступник директора з наукової роботи Вовк Олександр Володимирович. Святкову атмосферу доповнив запальний танок у виконанні дівчат з 021 та 025 груп.
Не обійшлося цього року без символічних подарунків, які отримали присутні дами.
Вже також традиційним став і конкурс вітальних плакатів, в якому цього року перемогу отримали студенти 021 групи.
«Любі наші дівчата, дякуємо вам за цей світ, який нас оточує», — звертався до присутніх заступник директора з навчально-виховної роботи Жуков Олександр Володимирович. І його слова викликали щирі посмішки у жінок та оплески чоловіків.
Любі жінки! Навчально-науковий інститут історії та філософії щиро вітає Вас зі святом ніжності, жіночності та краси. Дякуємо, що Ви у нас є!!!