+380 (542) 68-59-13

На базі НН інституту історії та філософії третій рік поспіль відбувається відкритий міський турнір юних філософів та релігієзнавців

19-20 квітня Навчально-науковий інститут історії та філософії приймав ІІІ Відкритий міський турнір юних філософів та релігієзнавців. Вже стало традиційним, що цей турнір, який зібрав значну кількість розумних, обдарованих старшокласників відбувся в стінах Навчально-наукового інституту історії та філософії, який вже протягом багатьох років є центром розвитку філософської думки на Сумщині.

Співорганізаторами турніру, окрім Інституту історії та філософії, виступили Управління освіти та науки Сумської міської ради, Сумська єпархія УПЦ та Сумська обласна асоціація педагогів-християн. За перемогу боролися 10 команд загальноосвітніх навчальних закладів міста Суми.

Учасників оцінювало компетентне та професійне жюрі, до складу якого входили кандидати та доктори філософських наук, релігієзнавці, представники духовенства різних конфесій.

Перед початком турніру до учасників з напутнім словом звернулася Директор інституту історії та філософії Подрєз Ю.В., яка привітала учасників, та зазначила, що нашому інституті почесно приймати в своїх стінах таку кількість обдарованих та зацікавлених учнів, які є потенційними абітурієнтами Навчально-наукового інституту історії та філософії.

Турнір розпочався з жеребкування команд та розподілу учнів по аудиторіях для проведення гри. Після кожного туру команди змінювали суперників та жюрі.

За результатами перших трьох турів до фіналу вийшли команди «Олександрія» Олександрівської класичної гімназії, «ОНІКС» Сумської ССШ номер 7, «Ad Infinitum» Сумської ЗОШ номер 10 та «Veritas» Сумської гімназії номер 1. В ході запеклих обговорень та дискусій перемогу отримала команда «ОНІКС».

Інститут історії та філософії щиро вітає учасників та переможців!