+380 (542) 68-59-13

Квест «Закон і порядок»

16 жовтня збірна команда «Z» студентів Навчально-наукового інституту історії та філософії й фізико-математичного факультету взяли участь міському квесті «Закон і порядок», організованому Управлінням патрульної поліції міста Суми.

Участь у заході взяли 10 команд від 3-х університетів міста та училища (Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, Сумський державний університет, Сумський національний аграрний університет та Сумське Вище Професійне Училище Будівництва та Автотранспорту №11).

Команди виконували завдання, що стосуються патрульної поліції, надання домедичної допомоги, вирішення життєвих проблем в рамках законодавства. Даний квест спрямований на розвиток правової компетенції, формування чіткої громадянської позиції та удосконалення знань законодавства України.

Квест включав декілька станцій, розташованих на території міста Суми, учасники повинні були дістатися до необхідної точки та виконати завдання. Вони відчули себе справжніми поліцейськими та детективами, — знімали відбитки пальців, визначили тип злочину та відповідне покарання, відгадували знаки ПДР, вчились патрулювати та знімали відео правопорушень на дорогах міста Суми.

Вітаємо студентів Навчально-наукового інституту історії та філософії з зайнятим 2 місцем на квесті «Закон і порядок», з успішним виконанням поставлених завдань та гідним представленням інституту. Успіхів, наснаги та творчих починань!


Тэги: