+380 (542) 68-59-13

Засідання експертної групи

СумДПУ імені А.С. Макаренка продовжив участь у реалізації проекту «Університет – простір прав людини», що впроваджується Освітнім домом прав людини в Чернігові. Дуже насиченою та змістовною стала співпраця адміністрації, викладачів, студентів університету та експертів.

За результатами попередніх зустрічей було визначено важливі питання для студентів, які б вони хотіли змінити у своєму навчальному закладі.

Під час зустрічі 4 червня було зроблено SWOT-аналіз з визначенням сильних та слабких сторін, можливостей та загроз стосовно актуальних запитів студентів.

Команду експертів представляли координатори проекту О. Козорог, В. Потапова та А. Кінаш.

На засіданні робочої групи були присутні Пшенична Л.В. – перший проректор, Штика Ю.М. – проректор з адміністративно-господарської роботи, Іваній О.М. – завідувач кафедри права та методики викладання правознавства, Красилов А. Д. – директор студмістечка, Дегтяренко Т. М. – завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, Курова А. А. – старший викладач кафедри права та методики викладання правознавства, Острога М. – студентський ректор, Головач О. – студентський директор Навчально-наукового інституту історії та філософії, Ільченко Я. – студент Навчально-наукового інституту історії та філософії.

Робоча група активно обговорювала: створення морального кодексу, покращення умов проживання в гуртожитку, можливість доступу до навчального закладу людей з особливими потребами та фінансування самоврядування згідно законодавства. У результаті плідної роботи команда експертів надала свої рекомендації щодо вирішення цих питань, а адміністрація, викладачі та студенти сформували план дій на майбутнє та визначили механізми вирішення поставлених завдань.