+380 (542) 68-59-13

«День відкритих дверей» Навчально-наукового інституту історії та філософії.

15 вересня 2018 року у СумДПУ імені А.С.Макаренка відбувся день відкритих дверей нового формату. Цього року перед центральним корпусом університету розташувались локації з представниками факультетів та інститутів.
Навчально-науковий інститут історії та філософії представив широкомасштабну виставку артефактів: археологічні знахідки, монети та банкноти різних періодів, старовинні церковні книги, зброя учасників АТО, скульптури історичних персоналій, колекція письмових приналежностей кінця XIX – початку XX століття, приватна колекція іграшок, методичні збірники та посібники з історії, права та філософії.
Всі бажаючі могли подивитися на експонати, дізнатися історію їх походження, доторкнутися до них та навіть спробувати навички володіння пером. Поринути в атмосферу давнини допомагали історичні персонажі, — гетьман, дівчата в українському вбранні, гусари та дами в сукнях. Також було представлено дві фотозони, — інсталяція української селянської хати та історичний «Hogwarts», де абітурієнти та гості мали змогу зробити чудові фото, отримати запрошення на навчання, передбачення на майбутнє та гарний настрій.
Абітурієнти змогли не тільки поспілкуватись зі студентами та викладачами певної спеціальності, а й побачити показові виступи, презентації, долучитись до майстер-класів, конкурсів, експериментів, що допомогло краще зрозуміти специфіку навчання окремих структурних підрозділів.