+380 (542) 68-59-13

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ПРОБНІ УРОКИ СТУДЕНТІВ-ІСТОРИКІВ»

1 березня 2019 року для студенів 4 курсу ННІ історії та філософії спеціальності 014 Середня освіта «Історія» було проведено семінар-практикум «Пробні уроки студентів-істориків». На майстер-клас викладачів прийшли не тільки студенти ІV курсу, але і деякі студенти V курсу.
Присутніх особливо зацікавили фрагменти уроків основної школи та презентації до них, які продемонструвала вчитель історії, керівник музею бойової слави КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 Олена Василівна Фесько.
Світлана Вікторівна Драновська, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти провела майстер-клас з використанням сервісу Каhoot на уроках історії «Практичне заняття у формі Каhoot».
Наші колеги професійно ще раз нагадали студентам про вимоги, по яких готуються презентації та конспекти уроків історії.
Доцент кафедри всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін, керівник практикою студентів ННІ історії та філософії Світлана Моцак подякувала вчителям, викладачам та гостям за майстер-клас та наголосила на тому, що в процесі підготовки до практики активізується процес професійного становлення і самовизначення майбутніх вчителів, залучення їх до творчого досвіду колег і інноваційного пошуку.